Spolupráce

Let’s play retail

SENIOR ACCOUNT MANAGER

Nevíme kde jsi, ale víme, že existuješ!

Sníme o tobě, protože si sami plníme sny. Stoupáme mezi hvězdy retailu, rozšířili jsme působení do dalších zemí. Učíme se, rosteme, práce nás baví. A bude bavit i tebe!

Náplň práce

  • Identifikace a řešení potřeb svěřených klientů
  • Identifikace trendů v komunikaci značek dané kategorie
  • Podíl na tvorbě komunikačních konceptů a dlouhodobých priorit pro klienta
  • Řízení průběh zakázek v souladu s definovanými cíli (komunikačními, kvalitativními, časovými či finančními)
  • Odpovědnost za dodržování postupů a procesů
  • Odpovědnost za řízení projektového týmu

Profil vhodného kandidáta

  • Samostatnost, hravost, pečlivost
  • Týmový/á hráč/ka
  • Chuť a potřeba nejen vyplňovat tabulky, ale něco skutečně tvořit
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Ideálně s praxí (2 roky zkušenost na obdobné pozici)
  • Odbornost – reklama / retail / marketing
  • Angličtina slovem i písmem na výborné úrovni je podmínkou
  • Uživatelská znalost kancelářských aplikací (MS Office) na PC / MAC
  • Aktivní řidič
  • SŠ/VŠ

Co nabízíme

  • Možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Tvůrčí a motivující práci v týmu zkušených odborníků
  • Odpovídající technické zázemí
  • Nástup dohodou

JUNIOR FINANČNÍ ÚČETNÍ

Agentura GATE je česká reklamní společnost, která během let vyrostla v přední retailovou agenturu. V oblasti podpory prodeje umí hodně a má skvělý tým lidí, kteří se rádi učí a práce je vážně baví.

Máme z toho velkou radost, ale přesto nám v partě někdo chybí.

Náplň práce

  • Pořizování a účtování přijatých faktur a s tím spojené činnosti, fakturace
  • Vedení a účtování pokladny
  • Účtování interních dokladů, zápočtů, majetku,
  • Likvidace bankovních operací
  • Evidence smluv
  • Spolupráce s hlavní účetní a podpora ostatních oddělení
  • Komunikace s dodavateli a odběrateli
  • Administrativní práce

  • Středoškolské vzdělání s maturitou
  • Práce v ekonomickém systému POHODA a Ad-In-One (zaučíme)
  • Uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)
  • Pozitivní přístup k lidem a k řešení problémů
  • Schopnost týmové spolupráce, spolehlivost a pečlivost
  • Aktivní přístup k plnění zadaných úkolů
  • Čistý trestný rejstřík

Co nabízíme

  • Práci na HPP
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Oborové školení a rozvoj
  • Kariérní postup

ADRESA

Hrdlořezská 377/51, 190 00 Praha 9

TELEFON

+420 241 400 044

[javascript protected email address]

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

linkedin facebook
ODESLAT