Spolupráce

Let’s play retail

Account Manager / Project Manager

Do Loyalty & Event teamu hledáme posilu na pozici Account /Projektového Manažera (ku)

V týmovém portfoliu máme různé klienty, ale jak napovídá název, velká část naší práce jsou věrnostní programy a eventy.

Náplň práce

  • Budování a rozvoj vztahů se svěřenými klienty
  • Identifikace a řešení potřeb svěřených klientů
  • Projektové řízení zakázek
  • Podíl na tvorbě komunikačních konceptů a dlouhodobých priorit pro klienta
  • Odpovědnost za dodržování postupů a procesů

Profil vhodného kandidáta

  • Velmi dobré komunikační dovednosti a pro-klientský přístup je priorita!
  • Ideálně s praxí (preferujeme zkušenost alespoň 1 rok na obdobné pozici)
  • Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
  • Týmový hráč
  • Odbornost – retail / marketing / reklama
  • Ochota se dále vzdělávat v oboru
  • Komunikativní znalost AJ je velké plus
  • Uživatelská znalost aplikací MS Office
  • Aktivní řidič – nutné
  • SŠ/VŠ

Co nabízíme

  • Atraktivní pracovní prostředí na Praze 10 - Hostivař
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Tvůrčí a motivující práci v týmu zkušených odborníků
  • Odpovídající technické zázemí
  • Nástup: dohodou (nebo co nejdříve

ADRESA

Hrdlořezská 377/51, 190 00 Praha 9

TELEFON

+420 241 400 044

[javascript protected email address]

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

linkedin facebook
ODESLAT