Spolupráce

Let’s play retail

Realizační technik

SOS! Hledáme posilu do naší posádky.

REALIZAČNÍHO TECHNIKA, který s námi bude brázdit vlny instalací tištěné grafiky, promoakcí a veletrhů.

Mořská nemoc nehrozí, ponorka také ne. Jsme sehraná, ostřílená parta, která pluje po retailových vodách a loví jednoho klienta za druhým.

V případě Vašeho zájmu, vyplňte kontaktní formulář.

Náplň práce

  • Podíl na realizaci promoakcí, výstav, veletrhů
  • Technické práce v oboru reklamy
  • Administrace spojená se zadanými aktivitami
  • Instalace tištěné a řezané grafiky

Profil vhodného kandidáta

  • Spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Aktivní řidič
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme

  • Stabilní zázemí prosperující firmy
  • Služební telefon
  • Služební vůz
  • Férové jednání
  • Profesionální přístup
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Práci v mladém kolektivu
  • Práci na ŽL – výhodou
  • Nástup ihned

SENIOR ACCOUNT MANAGER

Nevíme kde jsi, ale víme, že existuješ!

Sníme o tobě, protože si sami plníme sny. Stoupáme mezi hvězdy retailu, rozšířili jsme působení do dalších zemí. Učíme se, rosteme, práce nás baví. A bude bavit i tebe!

Náplň práce

  • Identifikace a řešení potřeb svěřených klientů
  • Identifikace trendů v komunikaci značek dané kategorie
  • Podíl na tvorbě komunikačních konceptů a dlouhodobých priorit pro klienta
  • Řízení průběh zakázek v souladu s definovanými cíli (komunikačními, kvalitativními, časovými či finančními)
  • Odpovědnost za dodržování postupů a procesů
  • Odpovědnost za řízení projektového týmu

  • Samostatnost, hravost, pečlivost
  • Týmový/á hráč/ka
  • Chuť a potřeba nejen vyplňovat tabulky, ale něco skutečně tvořit
  • Organizační a komunikační dovednosti
  • Ideálně s praxí (2 roky zkušenost na obdobné pozici)
  • Odbornost – reklama / retail / marketing
  • Angličtina slovem i písmem na výborné úrovni je podmínkou
  • Uživatelská znalost kancelářských aplikací (MS Office) na PC / MAC
  • SŠ/VŠ

Co nabízíme

  • Možnost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Atraktivní pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Tvůrčí a motivující práci v týmu zkušených odborníků
  • Odpovídající technické zázemí
  • Nástup dohodou

ADRESA

Hrdlořezská 377/51, 190 00 Praha 9

TELEFON

+420 241 400 044

[javascript protected email address]

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

linkedin facebook
ODESLAT