AGENTURA GATE | Návrat k osobním zážitkům

by | 25. Úno. 2024 | Activation

Návrat zákazníků do retailu a jejich touha po fyzickém prožitku těší všechny z nás – ale o to více bychom měli promýšlet podporu prodeje. Agentura GATE je v tradičním retailu natolik silná a zkušená, že si z něj může vybírat ty nejlepší postupy. Výsledkem je dynamická, moderní a velmi efektivní podpora prodeje.

Bereme to osobně. Už přes 20 let

PROMOTIONS, SALES AMBASSADORS, ROADSHOWS, EVENTS – v marketingových vodách se pohybujeme od roku 2002 a osobní interakce se zákazníky máme zmapované na jedničku. Podporu prodeje v retailu jsme postupem času dotáhli k dokonalosti. Dlouholetá péče o klienty a stovky úspěšných kampaní daly vzniknout know-how, na kterém můžeme s přehledem stavět i v roce 2024. A naši klienti samozřejmě s námi.

Víme, kdo a po čem touží

Zákazníci vyhledávají zážitkové nákupy, a naše schopnosti oslovit je na osobní úrovni jsou klíčové. Udržení pozitivního dlouhodobého dojmu z nákupní zkušenosti vytváří loajalitu zákazníků. V retailu se snažíme dosáhnout maximálního efektu: spojujeme kreativitu s bezchybnou produkcí a využíváme naše zkušené a profesionálně proškolené týmy hostesek a sales personálu.

Nepočítejme množství, ale kvalitu

Ve druhé dekádě jednadvacátého století není reálné ani žádoucí, aby hostesky zaplňovaly každý metr čtvereční. Klíčové je být invenční, povýšit interakci ve smyslu kvality, ne kvantity (a chápou to i naši klienti). Jednou větou: máme odhodlání, zázemí i nástroje, abychom zákaznický prožitek v retailu pozvedli na novou kvalitativní úroveň. Prezentační koncepty postavené na tradičních postupech, vyladěné tak, aby plně akceptovaly aktuální situaci v retailu – právě toto je recept, jak navýšit prodeje našich klientů a uspokojit zákazníky, kterým virtuální nákupní košík přijde nudný.

Nákupní rozhodnutí se odehrávají v rovině emocí a osobní interakce. A tak máme nápad: pojďme vytvořit osobní interakci nejdříve spolu! Projdeme všechny možnosti, jak vytvořit pro Vaše zákazníky prodejní zážitky, které se jim zapíšou do srdcí a Vám do tržeb.

Zavolejte, napište třeba ještě dnes:

agenturagate@agenturagate.cz

+420 241 400 044