AGENTURA GATE | Silné zážitky na tradičních základech

by | 26. Úno. 2024 | Activation

S vědomím nových příležitostí přinášíme do oblasti podpory prodeje a marketingu zásadní inovace vycházející z tradičních postupů, a přitom plně reflektující aktuální potřeby retailu. Současná strategie Agentury GATE reprezentuje obnovení osvědčené praxe, která nedávno ustoupila vlivem změn trhu, aby se nyní v plné síle vrátila – ovšem pozměněná, více dynamická, navýsost moderní a velmi efektivní.

Když méně generuje více

Přestože jsou naše postupy sofistikované, věříme v jednoduchou filozofii – kvalita před kvantitou, a to nejen v oblasti hmotné, ale i v lidském potenciálu. Žádná hosteska pro nás není dočasnou pracovní silou, je klíčovou součástí týmu. Místo masového nasazení upřednostňujeme individualizovaný přístup i péči o zákazníky.

Co je doma, to se počítá

Hostesky a sales ambasadory nevedeme jako externí pracovníky, jsou našimi pečlivě vybranými zaměstnanci. Takto předem eliminujeme případné problémy se spolehlivostí, jejich práce je konzistentní, více profesionální.

Řekněte nám vše

Znát perfektně potřeby našich klientů a jejich produktů je pro nás klíčové. Každá hosteska je podrobně seznámena s portfoliem, díky čemuž může zákazníkům poskytovat nejen strohé informace, ale přispět i osobním doporučením.

Vysvětlovat, naslouchat, reagovat

Hostesky procházejí důkladným školením zaměřeným na kvalitní prezentaci a efektivní zvládání případných námitek. Vyžadujeme, aby týmy nejen prodávaly, ale také ukázaly empatii, trpělivost, vlídnost.

Poslední slovo má srdce zákazníka

Cílem není jen produkt prodat, ale především zprostředkovat zákazníkovi příjemný zážitek spojený se značkou. Každá interakce s hosteskami musí být obohacující, pozitivní a zapamatovatelná.

Děláme věci lépe

Vysoká kvalita služeb je pro nás stěžejní – a bude vždy důležitější než částky na smlouvách o provedené práci. U klientů preferujeme individuální přístup, zohledňujeme aktuální situaci na trhu i legislativu.

Pro více informací o případné spolupráci nás neváhejte kontaktovat!

agenturagate@agenturagate.cz

+420 241 400 044