Klient | Brand

PRO-DOMA, SE

Služby

loyalty

Skills

B2B vernostný program, kompletný management darčekov a administrácia, grafický design, výroba, logistika, zákaznícka linka, programming

Challenge

Kompletná správa vernostného programu PRO-BONUS, vrátane návrhu komunikácie, výberu odmien, výroby a distribúcie POSM ku každej kampani.

Řešení

Věrnostní program PRO-BONUS klienta PRO-DOMA máme v kompletní správě od roku 2016, včetně programmingu webového rozhraní a administrace zákazníků. Řešíme také výběr dodavatelů a konkrétních odměn do jednotlivých kampaní, včetně vyjednávání náhradních produktů po vyprodání stávajících. Připravujeme a rozesíláme direct maily, spravujeme zákaznické linky a vyřizujeme požadavky zákazníků. V neposlední řadě také vyrábíme POSm a řešíme jejich distribuci, skladování a logistiku celého programu. Pro každou kampaň také připravujeme grafický design jak na webové rozhraní, do mailingů, tak i k užití POSm.

Dopad

Vernostný program PRO-BONUS klienta PRO-DOMA máme v kompletnej správe od roku 2016, vrátane programmingu webového rozhrania a administrácie zákazníkov. Riešime tiež výber dodávateľov a konkrétnych odmien do jednotlivých kampaní, vrátane vyjednávania náhradných produktov po vypredaní aktuálnych. Pripravujeme a rozosielame direct maily, spravujeme zákaznícke linky a vybavujeme požiadavky zákazníkov. V neposlední rade taktiež vyrábame POSm a riešime ich distribúciu, skladovanie a logistiku celého programu. Pre každú kampaň tiež pripravujeme grafický design ako na webové rozhranie, do mailingov, tak i k používaniu POSm.